Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash playerO ESSEVO: WARTOŚCIHISTORIA »ZAŁOŻYCIELE »

Wartości

Fundamentem naszej działalności jest bezpieczeństwo oferowanych usług, które pozwala budować zaufanie do ESSEVO wśród naszych klientów.

System do głosowania przez internet, który oddajemy do Państwa dyspozycji gwarantuje tajność głosowania, a zarazem możliwość matematycznej weryfikacji poprawności wyników, eliminując całkowicie zagrożenie jakiejkolwiek manipulacji. Z tych względów jest to jedyny tak zaawansowany technologicznie produkt, nad którego niezawodnością czuwa zespół naukowy złożony z cenionych na świecie i wielokrotnie nagradzanych ekspertów.

Kładziemy duży nacisk na ciągły rozwój, gdyż branża, w której oferujemy swoje usługi wymaga nieustającego udoskonalania produktów w świetle nowych odkryć, zagrożeń i możliwości.

Koncentrujemy się na skracaniu drogi od pomysłu do realizacji, spotykamy się w gronie różnorodnych osobowości, uzupełniających się sposobów myślenia i rozwiązywania problemów. Jesteśmy stale obecni w środowiskach akademickich i naukowych w Polsce i na świecie.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom – zapewniamy maksymalne dostosowanie swojej oferty do potrzeb Państwa przedsiębiorstwa, zaś wysokiej klasy kadra zarządzająca, z którą będziecie Państwo mieli okazję współpracować, gwarantuje profesjonalne podejście oraz sukces w realizacji powierzonych zadań.

KONTAKT

ESSEVO

ESSEVO Sp. z o.o.
ul. Sułkowskiego 12/14/8
01-602 Warszawa

ESSEVO

+48 605 193 408

ESSEVO

rafal.flis@essevo.com

WAŻNE PLIKI

ESSEVO

Ustawa o informowaniu pracowników i przeprowadzaniu z nimi konsultacji

ESSEVO

Dobre Praktyki Spółek Notowanych na GPW

KRS: 0000358808, Sad Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy W Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego,
NIP: 525-24-81-102, Kapitał zakładowy w wysokości 5 000 zł.

Copyright © ESSEVO All rights reserved